Lubliniecki czwartek

Przedwczoraj odwiedziłem Lubliniec. Dzień okazał się intensywny i atrakcyjny: najpierw odbyło się spotkanie autorskie w Zakładzie Karnym (były fragmenty Abubaki – w nastrojowej oprawie muzycznej, ciekawa rozmowa, pytania publiczności), później wizyta w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej (wprawdzie już bez oprawy muzycznej, ale z jeszcze większym zaangażowaniem czytelników).

Dziękuję organizatorom obu spotkań za miłe przyjęcie, przybyłym osobom za zainteresowanie, no i przede wszystkim prowadzącemu obie rozmowy Sławomirowi Domańskiemu – za dobre przygotowanie, twórcze podejście do tematu, sprawne pilotowanie po mieście oraz przybliżenie części lokalnej historii.

Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Lubliniecki czwartek

  1. Marek mówi:

    Spotkanie na pewno dużo pouczające.

    • Rafał Socha mówi:

      Dziękuję za miłe słowa i zainteresowanie. Zachęcam do zapoznania się z powieścią „Abubaka” – a będzie miło, jeśli pokusi się Pan o napisanie kilku słów po lekturze. Natomiast jako że w Lublińcu dość żywo pytano mnie o dostępność książek wojskowych, a wówczas pierwsze wydanie (zarówno „SPR”, jak i „Bażanta”) pozostawało nieosiągalne, spieszę donieść, że braki zostały uzupełnione. Innymi słowy, od wiosny 2019 roku na rynku księgarskim znajduje się już komplet powieści espeerowskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *