Po spotkaniu w Dąbrowie Górniczej

Wczoraj gościłem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Na spotkanie autorskie zaprosił mnie Dyskusyjny Klub Książki. Ku mojemu zaskoczeniu – ale w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu – najwięcej zainteresowania wywołała nie powieść Abubaka, lecz najnowszy projekt literacki (tzw. historyczny). Rozmowa okazała się żywa i pasjonująca. Mam nadzieję, że uda mi się w niedalekiej przyszłości ponownie odwiedzić Dąbrowę Górniczą. Być może faktycznie przy okazji promowania I tomu zapowiadanego przedsięwzięcia.

Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Po spotkaniu w Dąbrowie Górniczej

  1. geoganek komentarz:

    Po raz kolejny okazało się, że historia Polski, a szczególnie ta przemilczana i przez lata „zapomniana”, budzi wiele emocji, a nawet kontrowersji. Funkcjonariusze poprzedniego systemu zrobili wiele, aby pamięć o polskich bohaterach zanikła w narodzie. Na szczęście nie jest jeszcze za późno, aby Polakom – w szczególności młodemu pokoleniu – skutecznie przypomnieć Tych, którzy nie poddali się komunistom i walczyli często do końca – do ostatniej kropli krwi.

    Spotkanie było bardzo udane. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim organizatorka, która profesjonalnie je poprowadziła. No i ten „Superman”, na którego liczyć można zawsze i nie tylko w piaskownicy… ten wątek pewnie wspominać będziemy jeszcze długo. 🙂

    • Rafał Socha komentarz:

      Zgadzam się, słuszna uwaga. Prowadząca spotkanie pani Jolanta Wróbel doskonale przygotowana. Organizacja na najwyższym poziomie. Widać od razu, że DKK w Dąbrowie Górniczej działa aktywnie i bardzo prężnie. Dziękuję za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i ciekawą dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *