Minitour Abubaka

Usiłuję aranżować spotkania promujące nową książkę. Nie powiem, żeby szło jak po maśle, ale jakoś idzie. Na razie umówione są następujące terminy:

 • 22 marca (Żarki; Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna),
 • 24 kwietnia (Częstochowa; Pub Szuflada),
 • 18 maja (Dąbrowa Górnicza; Miejska Biblioteka Publiczna),
 • 25 maja (Lubliniec; Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna),
 • 20 czerwca (Ogrodzieniec; Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna).

Czynię starania, aby przed wakacjami (to znaczy generalnie chodzi już teraz o czerwiec) dołożyć do tej krótkiej listy jeszcze jedno bądź dwa miejsca. Jeśli się uda, dam znać.

Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Minitour Abubaka

 1. Ola komentarz:

  Uczestniczyłam w spotkaniu z panem Sochą w Miejskiej Bibliotece w Żarkach. Jestem zachwycona autorem. Świetnie opowiada, zachęca do rozwijania własnych umiejętności, nawiązuje do innych autorów. Mam zamiar przeczytać wszystko co napisał. Zacznę od Abubaki.

  • Rafał Socha komentarz:

   Bardzo dziękuję za ciepłe słowa komentarza – to dla mnie najlepsza nagroda, a jednocześnie najskuteczniejsza motywacja do dalszej pracy 🙂

 2. geoganek komentarz:

  😉 A kiedy spotkanie promocyjne z mieszkańcami zalewanej atrakcjami gminy? GOK w Poraju „działa z pasją” i prężnie. Dużo się tam dzieje, a główną sceną ważniejszych wydarzeń stała się poczekalnia stacji kolejowej. Można już nawet mówić o gminnych celebrytach – w porajskim świecie artystów. Wydaje się, że Poraj stał się kulturalnym centrum, i to przynajmniej powiatu… A gdy powróci woj. częstochowskie, czego tak bardzo pragną porajscy radni, to kto wie, może nawet wyprzedzi Częstochowę i stanie się koryfeuszem w kształtowaniu nowoczesnego, ale opartego o solidne podstawy gminnej historii i tradycji, świata kultury.

  • Rafał Socha komentarz:

   Jak napisałem wyżej – lista nie jest jeszcze definitywnie zamknięta. Może zostać rozszerzona, w tym o Poraj, jednak anonsuję tylko i wyłącznie spotkania potwierdzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *