Abubaka 7 lutego

Abubaka to pierwsza duża powieść, jaką napisałem. Wielowątkowy thriller metafizyczny. Książka powstała w 2014 roku. Wzięła swój początek od rozważań, co by było, gdyby tak nagle wpaść w alternatywną trajektorię swojego losu. Skąd niby ten przeskok? Ano dlatego, że – przypuśćmy – brakłoby jakiegoś szczegółu z przeszłości. Brakłoby drobiazgu, lecz odchyłka po latach stałaby się przecież ogromna… I co wtedy robimy? Walczymy? Szarpiemy? Szukamy drogi powrotnej? A może pasujemy? Może godzimy się i akceptujemy równoległą rzeczywistość, która nie jest wprawdzie idealna, lecz bywa znośna?

Niezależnie od zawartej w książce metafizyki – czy pewnego rodzaju filozofii – Abubaka podejmuje również aktualne problemy społeczno-polityczne. Przynajmniej tak mi się wydaje. Cieszę się, że tekst nie leżał w redakcyjnej szufladzie w nieskończoność, tylko udało się go wreszcie opublikować. A właściwie uda się, gdyż premierę zaplanowano na 7 lutego.

Szykują się spotkania promocyjne. O konkretnych miejscach i terminach będę informował na bieżąco. Czynię starania, aby było ich jak najwięcej. Na razie w grę wchodzi Częstochowa i okoliczne powiaty. Proszę zaglądać na bloga i śledzić mój profil na FB.

Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Abubaka 7 lutego

  1. geoganek komentarz:

    Czekam na spotkanie promocyjne we Wrocławiu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *